Defile Organizasyonu

Defile organizasyonu deneyim ve kreatif bakış açısı gerektiren komplike bir çalışmadır. Düzenlenecek olan defilenin konsepti,modeller,kareografisi,kulis.podyum ve ışık-ses gibi genel ve teknik altyapısının tamamı Lion Organizasyon tarafından profesyonel bir şekilde organize edilmektedir.

Defile organizasyonu görsel bir sunuma dayandığı için yapılan bütün çalışmalar izleyicilerin hoşuna gidecek ve akılllarında kalacakları şekilde tasarlanmaktadır. Defilele organizasyonları kalabalık kitlelere ve gruplara yapılan, tanıtım ve raklam açısından önemli çalışmalardır. Sezonun veya yılın moda trendleri, ilgili hedef kitleye tanıtan bir bakıma modayı yönlendiren görsel etkinliklerdir.

İlk izlenim çok önemlidir, markanız ve firmanız için yapacağınız defile organizasyonu, için akılda kalıcı ve çarpıcı bir podyum tasarımı olmalıdır. Defile yapan firmalar arasında ekiplerimiz defilenin yapılacağı mekan ve konsepti değerlendirerek imajınıza uygun bir tema hazırlamaktadırlar, Podyum tasarımları, kurulacak sahnenin yüksekliği, genişliği, uzunluğu, ışık-ses sistemi, oturum planı ve dekoru gibi çalışmaları kapsamaktadır.


Defile Hizmetlerimiz
* Görüntüleme Sistemleri
* Ses Sistemleri
* Işık Sistemleri
* Mekan Temini
* Teknik Prodüksiyon Yönetimi
* Podyum Kurulumu / Sahne Tasarımı
* Manken Temini & Yönetimi
* Koreografi / Gösteri Yönetimi
* Make-up / Kuaför / Styling
* Fotoğraf ve Video Çekimi
* Stil Konsept Yönetimi
* Sanat Yönetimi
* Kulis / Koleksiyon Yönetimi
* Teknik Yönetim
* Müzik / Ses / Işık Sistemi
* Organizasyon Yönetimi

Profesyonel Etkinliklerin Öncüsü

Sektöründeki bir organizasyonda ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları ve bunları kullanacak deneyimli ekibi bir araya getirerek Profesyonel Organizasyon Yönetim hizmeti vermektedir.

TEKLİF İSTEYİN